Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda



Her geçen gün zorlaşan rekabet, ekonomik dalgalanmalar, kur problemlerinden doğan ön görülmemiş zararlardan kurtulmak, daha stabil, daha planlanabilir bir ticari hayat için dış ticaret artık zorunluluk haline gelmiştir.


Ülke koşullarında yaşanabilecek her türlü sıkıntı iç piyasada hızlı durağanlaşmalara, tahsilat sıkıntılarına yol açsa da, dış ticarette garantili ödeme şekilleri, uzun vadeli/kontratlı ticari ilişkiler ve döviz bedel girdileriyle zararı ortadan kaldırmakta, ihracat şirketler için vazgeçilmez bir yol olarak görünmektedir.
20 yıla varan İhracat tecrübesiyle Ivorya danışmanlık, firma ve ürünlerinizin yurtdışına açılma stratejisini oluşturmak, hem sizlere hem de ülke ekonomisine destek olmak için yola çıkan bir oluşum.


Uzakdoğu fiyat rekabeti dezavantajının gittikçe azalması, lojistik olarak yakınlık ve kaliteli ürün&hizmet&servis, Türkiye’yi Avrupa için bir üretim cennetine dönüştürmekte. İhracata başlamak için gecikilen her yıl, git gide hızlanan bir trenin vagonunda olmaktan sizi alıkoyacak.
Firmalarınızın ihracata uygunluk, ürün&pazar fizibilitesi, hedef fuar ve potansiyel alıcı araştırmaları için Ivorya danışmanlık size uygun çözümler sunacaktır.



Türkiye : Halkalı Merkez Mah. Şehit Yılmaz Özdemir Cad. No:29 Küçükçekmece/ISTANBUL

İtalya :  Via Vecchia Pesciatina 78/A 55012 LUNATA (LU) ITALY

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Aşağıdaki iletişim formundan bize yazılı olarak iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Size konu ile alakalı olarak en kısa sürede geri dönüş sağlayacağız.

Konu
  • İhracat Danışmanlığı
  • Pazarlama Danışmanlığı
  • Yatırım Danışmanlığı
  • Dijital Dönüşüm